Regresar

Nasza Naturalna Metoda Nauki Języka jest:

 • bezwysiłkowa – przyswajasz język w naturalnej konwersacji z obcojęzycznymi lektorami,
 • pozbawiona stresu – pozwalamy popełniać błędy i uczyć się na nich, naturalnie, 
 • odpowiednia zarówno dla dorosłych jak i dzieci już od 4. roku życia – to w tym wieku zaczynamy świadomie używać języka ojczystego, więc dodatkowy język jest łatwiej przyswajany, to naturalne.
oferta szkola jezykowa

Wybierz kurs dopasowany do twoich mozliwosci potrzeb

W naszej szkole możesz uczyć się języka jak chcesz!

Uczymy głównie angielskiego i hiszpańskiego, ale w naszej ofercie znajdują się również kursy niemieckiego, polskiego, francuskiego, japońskiego, włoskiego… Nie znalazłeś na liście języka, którego chcesz się uczyć? Zdradź nam swoje językowe marzenie i ucz się w El Dorado!

Prowadzimy kursy indywidualne, w parach lub grupie. Możesz uczyć się z native speakerem stacjonarnie, online lub blended. Wybierając naukę “na żywo” nie musisz rezygnować z zajęć, gdy nie możesz się na nich pojawić! W wyjątkowych sytuacjach możesz skorzystać z transmisji z lekcji. Możesz także dołączyć do jednego z naszych klubów konwersacyjnych (SPEAKING CLUB) i poznać innych uczestników wyprawy po złoto El Dorado!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u! Są to konwersacje po angielsku lub hiszpańsku dopasowane do Twojego poziomu znajomości języka. Spotykamy się co tydzień i debatujemy na różne interesujące tematy. To świetna okazja, aby utrwalać nabytą podczas lekcji wiedzę i poprawić umiejętności komunikacyjne!

U nas uczysz się bez wysiłku. Przyswajasz język w naturalnej konwersacji z obcojęzycznymi lektorami, a każda lekcja to prawdziwa przygoda. Twoja podróż przebiega w przyjaznej atmosferze. Dbamy o komfortowe warunki, pomagamy Ci w przełamywaniu barier językowych i motywujemy do nauki. Wiemy, że popełnianie błędów jest częścią procesu uczenia się. Z nami czujesz się pewnie i swobodnie.

Zarejestruj się

Native doświadczeni nauczyciele

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do 10% zniżki na dowolne kursy online.

  94532
  Learners
  1223
  Inter-level education
  60483
  Graduates
  35
  Countries Reached
  1560
  Courses Published

  Events

  Upcoming Education Events to feed your brain.

  What People Say

  How real people said about Education WordPress Theme

  Las cookies nos permiten ofrecer nuestros servicios. Al utilizar nuestros servicios, aceptas el uso que hacemos de las cookies. Más información.