Regresar

Nasza Naturalna Metoda Nauki Języka jest:

 • bezwysiłkowa – przyswajasz język w naturalnej konwersacji z obcojęzycznymi lektorami,
 • pozbawiona stresu – pozwalamy popełniać błędy i uczyć się na nich, naturalnie, 
 • odpowiednia zarówno dla dorosłych jak i dzieci już od 4. roku życia – to w tym wieku zaczynamy świadomie używać języka ojczystego, więc dodatkowy język jest łatwiej przyswajany, to naturalne.
oferta szkola jezykowa

Wybierz kurs dopasowany do twoich mozliwosci potrzeb

W naszej szkole możesz uczyć się języka jak chcesz!

Uczymy głównie angielskiego i hiszpańskiego, ale w naszej ofercie znajdują się również kursy niemieckiego, polskiego, francuskiego, japońskiego, włoskiego… Nie znalazłeś na liście języka, którego chcesz się uczyć? Zdradź nam swoje językowe marzenie i ucz się w El Dorado!

Prowadzimy kursy indywidualne, w parach lub grupie. Możesz uczyć się z native speakerem stacjonarnie, online lub blended. Wybierając naukę “na żywo” nie musisz rezygnować z zajęć, gdy nie możesz się na nich pojawić! W wyjątkowych sytuacjach możesz skorzystać z transmisji z lekcji. Możesz także dołączyć do jednego z naszych klubów konwersacyjnych (SPEAKING CLUB) i poznać innych uczestników wyprawy po złoto El Dorado!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u! Są to konwersacje po angielsku lub hiszpańsku dopasowane do Twojego poziomu znajomości języka. Spotykamy się co tydzień i debatujemy na różne interesujące tematy. To świetna okazja, aby utrwalać nabytą podczas lekcji wiedzę i poprawić umiejętności komunikacyjne!

U nas uczysz się bez wysiłku. Przyswajasz język w naturalnej konwersacji z obcojęzycznymi lektorami, a każda lekcja to prawdziwa przygoda. Twoja podróż przebiega w przyjaznej atmosferze. Dbamy o komfortowe warunki, pomagamy Ci w przełamywaniu barier językowych i motywujemy do nauki. Wiemy, że popełnianie błędów jest częścią procesu uczenia się. Z nami czujesz się pewnie i swobodnie.

Zarejestruj się

Native doświadczeni nauczyciele

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do 10% zniżki na dowolne kursy online.

  94532
  Learners
  1223
  Inter-level education
  60483
  Graduates
  35
  Countries Reached
  1560
  Courses Published

  Events

  Upcoming Education Events to feed your brain.

  View All
  15
  diciembre
  Christmas Craft & NOCOWANIE
  Christmas Craft & nocowanie
  18:30 - 22:00
  Olawa

  Oprócz Świątecznych warsztatów zapraszamy również na dalszą część imprezy. Po ostatnim Halloweenowym spotkaniu jesteśmy zachęceni do regularnych nocowanek w szkole. Tym razem trochę więcej...

  16
  diciembre
  Christmas Craft
  Christmas Craft
  18:00 - 20:00
  Oława

  Obcuj z językiem podczas Świątecznych Warsztatów Językowych. Podczas warsztatów w przyjemnej świątecznej atmosferze będziemy robić dekoracje świąteczne, uczyć się słownictwa świątecznego i śpiewać piosenki....

  What People Say

  How real people said about Education WordPress Theme