Back
kursy dla firm

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm to okazja do nauki zwrotów i wyrażeń niezbędnych w komunikacji biznesowej. Ułatwią Ci codzienną pracę w międzynarodowym środowisku, a takze pozwolą odkrywać nowe możliwości rozwoju!

Nasze kursy dla firm zostały zaplanowane tak, by podczas zajęć przenieść Państwa do prawdziwego międzynarodowego biznesu. Kładziemy szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności konwersacji biznesowej i fachowe słownictwo, charakterystyczne dla danej branży. 

Zajęcia języka ogólnego i biznesowego prowadzimy zarówno w Państwa firmie jak i w naszej szkole. Dojeżdżamy do firm na terenie Wrocławia, Oławy i okolic. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

I wiele więcej

Korzyści z opanowania nowego języka dla firm

Potrzeby rynku

Zdobywamy umiejętności przydatne w pracy w międzynarodowym środowisku.
Wspólne lekcje języka obcego zacieśniają więzi między pracownikami, dzięki czemu chętniej i efektywniej będą ze sobą współpracować.

Komunikacja

Komunikacja z innymi zagranicznymi kolegami i klientami z innych krajów, będzie płynniejsza. Twoim pracownikom nie będą straszne ani międzynarodowe konferencje ani współpraca z zagranicznymi kontrahentami.

Sprzedaży

Będziesz sprzedawać więcej, zyskując dostęp do lepszych możliwości. Po prostu dzięki temu, że Twoi pracownicy mogą porozumiewać się w języku angielskim, będziesz miał dostęp do dużej części rynku, którego w innym przypadku nie mógłbyś rozważać.

Podróże

Udział w podróżach służbowych. Możliwość nowych interesów i poprawy relacji biznesowych w innych krajach. Mówienie po angielsku lub w lokalnym języku bez konieczności korzystania z pomocy tłumacza otwiera wiele drzwi dla każdej firmy.

Sukces

Przy tak dużej ilości informacji w języku angielskim, konieczne jest, aby Twoi pracownicy biegle posługiwali się angielskim lub nowym językiem. Rozwój kompetencji językowych personelu ma ogromny wpływ na sukces finansowy każdej firmy.

Zalety

Twoja firma będzie znacznie bardziej produktywna, jeśli masz więcej pracowników, którzy są biegli w języku innym języku. Firma zyska na renomie i przyciągnie do zespołu nowych inwestorów, pracowników oraz specjalistów. Wpłynie to na pewno na dalszy jej rozwój.

szkola jezykowa dla firm

Języki dla firm

Kurs przeznaczony jest dla firm, które mają aspiracje do budowania międzynarodowych kontaktów oraz chcą mieć wykwalifikowaną kadrę, która posługuje się językiem obcym na wysokim poziomie. Nasz kurs przygotowuje do sprawnej komunikacji w różnych sytuacjach biznesowych. A także do poznania słownictwa z wielu obszarów takich jak: logistyka, marketing, kadry, IT. To świetna forma inwestowania w pracownika, jego rozwój, a co za tym idzie rozwój firmy. To także idealna pozycja na liście benefitów dla pracowników

Podnieś się, by ruszyć

Proces jest prosty!

1

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje problemy lub potrzeby.

2

Zorganizuję najlepszą opcję dla Ciebie

Przygotujemy najlepszą alternatywę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

3

Rozpocznij nowe wyzwanie językowe

Pomożemy Ci w indywidualny sposób podczas całego procesu.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Zapisz Się Jeszcze I Skorzystaj 5%
Z Niższych Cen