Back
Korzysci z nauki angielskiego online

Kursy językowe online

Kursy językowe online to możliwość nauki z dowolnego miejsca na ziemi. Taka forma nauki pozwala nam połączyć życie zawodowe i prywatne z nauką. Możemy uczestniczyć w lekcji zdalnej będąc w domu, kawiarni czy podróży. Prowadzimy kursy indywidualne, 2-osobowe i grupowe online! Sami wybierzcie formę nauki dopasowaną do Waszych potrzeb!

I wiele więcej

Zalety nauki nowego języka

Wygoda

Ucząc się online możesz połączyć się z nauczycielem z dowolnego miejsca! Nauka języka angielskiego online jest bardzo wygodna, ponieważ możesz uczyć się z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego.

Dostępność

Z łatwością połączysz pracę oraz inne obowiązki z nauką języka. Dzięki nauce angielskiego online możesz mieć dostęp do różnych programów i materiałów edukacyjnych, które nie byłyby dostępne w tradycyjnych szkołach językowych

Indywidualne

W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów. W wielu kursach języka angielskiego online nauczyciele są w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb i stylów nauki uczniów.

Rodzimi nauczyciele

Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.

Technologia

Metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod. El aprendizaje de inglés en línea permite el uso de tecnología moderna como software de vocabulario, aplicaciones móviles y herramientas interactivas que pueden facilitar el aprendizaje de inglés.

Kostosy

Nauka języka angielskiego online często jest tańsza niż tradycyjne kursy językowe, ponieważ nie wymaga ona ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajmem sali lekcyjnej, zakupem materiałów edukacyjnych itp.

Zalety bycia dwujęzycznym

Łatwiejsze porozumiewanie się, więcej możliwości zawodowych i zwiększenia swoich szans na awans, lepsze zrozumienie innych kultur, można poznać inne tradycje, wartości i sposoby myślenia. również poprawa funkcjonowania mózgu. Rozwój osobisty, osoby, które uczą się języków, zazwyczaj są bardziej otwarte na nowe doświadczenia i chętniej podejmują wyzwania.

ucz się angielskiego online za darmo

Podnieś się, by ruszyć

Proces jest prosty!

1

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje problemy lub potrzeby.

2

Zorganizuję najlepszą opcję dla Ciebie

Przygotujemy najlepszą alternatywę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

3

Rozpocznij nowe wyzwanie językowe

Pomożemy Ci w indywidualny sposób podczas całego procesu.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego online?

Uczenie się angielskiego online może być bardzo korzystne z wielu powodów. Po pierwsze, nauka języka przez internet jest wygodna i dostępna o każdej porze dnia i nocy, co pozwala na dostosowanie zajęć do swojego planu dnia.

Po drugie, uczenie się angielskiego online umożliwia uczniom korzystanie z różnorodnych materiałów edukacyjnych, w tym z kursów, aplikacji mobilnych, ćwiczeń interaktywnych i filmów. Dzięki temu nauka języka staje się bardziej interesująca i angażująca.

Po trzecie, uczenie się angielskiego online daje możliwość kontaktu z nauczycielem lub innymi uczniami z całego świata, co umożliwia praktykowanie języka i poznawanie kultury innych krajów.

Wreszcie, nauka języka online może być tańsza niż tradycyjne kursy językowe, co czyni ją bardziej dostępną dla osób o różnym poziomie dochodów.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że warto rozważyć uczenie się angielskiego online jako jedną z opcji nauki języka.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Zapisz Się Jeszcze I Skorzystaj 5%
Z Niższych Cen