Back
Indywidualne private kursy oferta

Kursy indywidualne private

Kurs indywidualny to najbardziej elastyczna i dopasowana do możliwości i potrzeb kursanta forma nauki języka. Możesz wybrać dowolny język, jakiego chcesz się uczyć, dowolną formę – stacjonarną, online lub blended. Kurs poprzedzony jest spotkaniem z metodykiem, który oceni Twój poziom znajomości języka, po czym dopasowuje do niego program nauczania. Dni oraz godziny spotkania dopasujemy do Twoich możliwości!

I wiele więcej

ZALETY PRYWATNYCH LEKCJI JĘZYKOWYCH

Spersonalizowane i dedykowane

Innymi słowy, będziesz mógł iść w swoim własnym tempie. Będziesz mógł zadawać tyle pytań ile chcesz, a nauczyciel skupi się na tych aspektach, które są dla Ciebie trudniejsze i będziesz miał pełną uwagę przez całe zajęcia.

Skupiają się na Twoich celach

Zajęcia z języka angielskiego będą w pełni dostosowane do Twojego poziomu, a jeśli masz konkretny cel, np. zdanie First Certificate, skupimy się szczególnie na tym, co chcesz osiągnąć.

W zależności od dostępności

Niektórzy ludzie nie mogą zmieścić się w zwykłym harmonogramie i szukają większej elastyczności. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli pracujesz lub studiujesz w ciągu dnia i potrzebujesz harmonogramu, który Ci odpowiada.

Robisz szybsze postępy

Zajęcia grupowe mają wiele zalet, między innymi to, że można wejść w interakcję z większą ilością osób. Na zajęciach indywidualnych wzrasta Twoja motywacja do nauki, ponieważ nauczyciel znajdzie najlepszy dla Ciebie sposób na naukę i zabawę na swoich zajęciach.

Opcja dla osób nieśmiałych

Jeśli trochę krępujesz się mówić po angielsku, bo uważasz, że jest trudny do wymówienia, lub boisz się, że inni będą się z Ciebie śmiać, prywatne zajęcia pomogą Ci mieć o wiele więcej spokoju, ponieważ będziesz w prywatnym środowisku, gdzie możesz nauczyć się pokonywać swój strach.

Wybierz nauczyciela

Możesz wybrać z naszej zróżnicowanej grupy nauczycieli, w zależności od dostępności, płci, narodowości, kwalifikacji i doświadczenia. Będzie można również bez problemu i niedogodności poprosić o zmianę nauczyciela.

Dostosowywalny i wszechstronny

Kursy językowe indywidualne dopasowujemy do wieku i umiejętności ucznia, a także jego potrzeb i możliwości. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy pakiety już od 24 lekcji, każda z nich trwa 45 minut. Uczymy w trybie Light (1/tydz.), Standard (2/tydz.), Standard+ (3/tydz.) i Intensive (4/tydz.). Przed rozpoczęciem kursu spotkasz się z metodykiem, który określi Twój poziom znajomości języka, którego chcesz się uczyć i dzięki temu dopasuje najlepszą formę nauczania!

Podnieś się, by ruszyć

Proces jest prosty!

1

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje problemy lub potrzeby.

2

Zorganizuję najlepszą opcję dla Ciebie

Przygotujemy najlepszą alternatywę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

3

Rozpocznij nowe wyzwanie językowe

Pomożemy Ci w indywidualny sposób podczas całego procesu.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Zapisz Się Jeszcze I Skorzystaj 5%
Z Niższych Cen