Regresar

El Dorado Szkoła Językowa

Jest taka kraina – pełna złota i legendarnych skarbów. O odkryciu ich od lat marzyło wielu poszukiwaczy z różnych krańców świata. Jednak jak dotąd żadnemu z nich nie udało się tego dokonać…
Wyrusz z nami w inspirującą i pełną przygód podróż. Przekonasz się, że u jej celu czekają na Ciebie prawdziwe skarby. Są nimi wszystkie umiejętności, które posiadasz i rozwijasz. PISANIE i CZYTANIE pozwoli Ci budować relacje i komunikować się z innymi – nawet jeśli będą daleko. Dzięki MOWIE i uważnemu SŁUCHANIU poznasz świat, ludzi oraz ich zwyczaje. Ta tajemnica – nieznana poszukiwaczom – to prosta droga do odnalezienia prawdziwego złota. Zapraszamy Cię do niezwykłej krainy El Dorado oraz do wspólnego odkrywania drogocennego skarbu, który jest w Tobie.

4700
OBSERWATORZY ZAGRANICZNI
79
CERTYFIKOWANI NAUCZYCIELE
482
ZAPISANI STUDENCI
720
ZAKOŃCZONE KURSY

O El Dorado

courses-7

Polsko-kolumbijska Szkoła Językowa El Dorado

Wnaszej szkole łączymy naukę języka z poznaniem kultury danego kraju. Zależy nam na przybliżeniu zwyczajów, specyfiki i mentalności mieszkańców, ponieważ ich poznanie to nieodłączny element sprawnej komunikacji zagranicą. Dzięki prowadzeniu filii naszej szkoły w Kolumbii zapewniamy naszym słuchaczom możliwość „zanurzenia się” w latynoskiej kulturze. Realizujemy program zagranicznej wymiany studentów i nauczycieli, a także organizujemy podróże do Kolumbii. Siedziba szkoły mieści się w Oławie, ale dzięki ofercie kursów online nasi uczniowie mogą korzystać z naszych usług w dowolnym zakątku kraju i świata.
courses-8

Skąd pomysł na polsko-kolumbijską szkołę językową?

Połączyła nas nie tylko miłość do języków, innych kultur, podróżowania i eksplorowania świata… Ja pochodzę z Polski (Ewa), a Robinson z Kolumbii. Poznaliśmy się w Turcji. Obydwoje odbywaliśmy tam paktyki jako nauczyciele języka. Ze wspólnej pasji do języków i poznawania kultury innych krajów zrodził się pomysł na miejsce, w którym będzimy mogli dzielić się nimi z Wami. Chociaż zamieszkaliśmy wspólnie w Polsce i tu założyliśmy szkołę językową El Dorado, nasze serce częściowo zostało w Kolumbii. To właśnie tam znajduje się nasza druga filia szkoły.

Jesteśmy polsko-kolumbijską szkołą językową. Od 2009 roku, dzięki autorskiej metodzie nauki, pomagamy w naturalny sposób rozwijać umiejętności komunikacyjne – bez stresu i wysiłku.

El Dorado

Meet Our Team

Plugins your themes with even more features.

Nauczyciel el dorado oława - Paulina
Paulina
Chile
Experience: 2010-2023
Nauczyciel el dorado oława - José
José
México
Experience: 2013-2023
Nauczyciel el dorado oława - Nira
Nira
España
Experience: 2018-2020
Kobieta wskazująca palcem na aparat.
You
Anywhere
Online teacher

Las cookies nos permiten ofrecer nuestros servicios. Al utilizar nuestros servicios, aceptas el uso que hacemos de las cookies. Más información.