Regresar

El Dorado Szkoła Językowa

Jest taka kraina – pełna złota i legendarnych skarbów. O odkryciu ich od lat marzyło wielu poszukiwaczy z różnych krańców świata. Jednak jak dotąd żadnemu z nich nie udało się tego dokonać…
Wyrusz z nami w inspirującą i pełną przygód podróż. Przekonasz się, że u jej celu czekają na Ciebie prawdziwe skarby. Są nimi wszystkie umiejętności, które posiadasz i rozwijasz. PISANIE i CZYTANIE pozwoli Ci budować relacje i komunikować się z innymi – nawet jeśli będą daleko. Dzięki MOWIE i uważnemu SŁUCHANIU poznasz świat, ludzi oraz ich zwyczaje. Ta tajemnica – nieznana poszukiwaczom – to prosta droga do odnalezienia prawdziwego złota. Zapraszamy Cię do niezwykłej krainy El Dorado oraz do wspólnego odkrywania drogocennego skarbu, który jest w Tobie.

4700
OBSERWATORZY ZAGRANICZNI
79
CERTYFIKOWANI NAUCZYCIELE
482
ZAPISANI STUDENCI
720
ZAKOŃCZONE KURSY

O El Dorado

courses-7

Polsko-kolumbijska Szkoła Językowa El Dorado

Wnaszej szkole łączymy naukę języka z poznaniem kultury danego kraju. Zależy nam na przybliżeniu zwyczajów, specyfiki i mentalności mieszkańców, ponieważ ich poznanie to nieodłączny element sprawnej komunikacji zagranicą. Dzięki prowadzeniu filii naszej szkoły w Kolumbii zapewniamy naszym słuchaczom możliwość „zanurzenia się” w latynoskiej kulturze. Realizujemy program zagranicznej wymiany studentów i nauczycieli, a także organizujemy podróże do Kolumbii. Siedziba szkoły mieści się w Oławie, ale dzięki ofercie kursów online nasi uczniowie mogą korzystać z naszych usług w dowolnym zakątku kraju i świata.
courses-8

Skąd pomysł na polsko-kolumbijską szkołę językową?

Połączyła nas nie tylko miłość do języków, innych kultur, podróżowania i eksplorowania świata… Ja pochodzę z Polski (Ewa), a Robinson z Kolumbii. Poznaliśmy się w Turcji. Obydwoje odbywaliśmy tam paktyki jako nauczyciele języka. Ze wspólnej pasji do języków i poznawania kultury innych krajów zrodził się pomysł na miejsce, w którym będzimy mogli dzielić się nimi z Wami. Chociaż zamieszkaliśmy wspólnie w Polsce i tu założyliśmy szkołę językową El Dorado, nasze serce częściowo zostało w Kolumbii. To właśnie tam znajduje się nasza druga filia szkoły.

Jesteśmy polsko-kolumbijską szkołą językową. Od 2009 roku, dzięki autorskiej metodzie nauki, pomagamy w naturalny sposób rozwijać umiejętności komunikacyjne – bez stresu i wysiłku.

El Dorado

Meet Our Team

Plugins your themes with even more features.

Nauczyciel el dorado oława - Paulina
Paulina
Chile
Experience: 2010-2023
Nauczyciel el dorado oława - José
José
México
Experience: 2013-2023
Nauczyciel el dorado oława - Nira
Nira
España
Experience: 2018-2020
Kobieta wskazująca palcem na aparat.
You
Anywhere
Online teacher