Back
oferta dwuosobowe semi

Kursy Dwuosobowe Semi

Kurs dwuosobowy to idealny wybór dla osób o podobnym poziomie znajomości języka obcego. Nauczyciel po ustaleniu umiejętności oraz poziomu językowego kursantów, jest w stanie dopasować idealny tryb i formę nauki języka. Osoby uczące się ze znajomym wykazują wysoki poziom motywacji. Chętniej uczęszczają na zajęcia, gdyż jest to świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu. Dodatkowo możecie wzajemnie zachęcać się do dalszego rozwoju.

I wiele więcej

Zalety nauki angielskiego z przyjacielem lub partnerem

Zaufanie

Posiadanie u boku przyjaciela, z którym uczysz się angielskiego, daje poczucie spokoju i relaksu, ponieważ jest to osoba, którą znasz, która wiesz, że nie będzie Cię oceniać, gdy wyrazisz swoje zdanie, jak również jest tą osobą, która śmignie Cię w sferę społeczną, której od dawna szukałeś.

Komunikacja

Jest to jeden z powodów, który idzie w parze z innymi korzyściami. Dlaczego? Ponieważ ucząc się angielskiego z przyjacielem, komunikacja między wami jest już ustalona, a wszystko, co jest niezrozumiałe, można wykonać krótkie, ekspresowe zapytanie do przyjaciela i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Motywacja

Motywacja jest jednym z najważniejszych czynników w zdobywaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Posiadanie przyjaciela u boku daje motywację do uczestnictwa, integracji, uczęszczania na zajęcia i zdobywania jak największej ilości wiedzy, ponieważ ta osoba ma taki sam entuzjazm i taką samą chęć do nauki jak Ty.

uczcie się angielskiego jako para

Ucz się w parach

Rozchmurz się i rozpocznij nową, wspólną przygodę. Kursy językowe dwuosobowe dopasowujemy do wieku i umiejętności uczniów, a także ich potrzeb i możliwości. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy pakiety już od 24 lekcji, każda z nich trwa 45 minut. Uczymy w trybie Light (1/tydz.), Standard (2/tydz.), Standard+ (3/tydz.) i Intensive (4/tydz.). Przed rozpoczęciem kursu spotkacie się z metodykiem, który określi Wasz poziom znajomości języka, którego chcecie się uczyć i dzięki temu dopasuje najlepszą formę nauczania!

Podnieś się, by ruszyć

Proces jest prosty!

1

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje problemy lub potrzeby.

2

Zorganizuję najlepszą opcję dla Ciebie

Przygotujemy najlepszą alternatywę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

3

Rozpocznij nowe wyzwanie językowe

Pomożemy Ci w indywidualny sposób podczas całego procesu.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Zapisz Się Jeszcze I Skorzystaj 5%
Z Niższych Cen