Back
Kursy przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Kursy przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty to test sprawdzający zdobytą przez okres edukacji wiedzę oraz umiejętności językowe. Jeśli chcesz skutecznie przygotować się do egzaminu, utrwalić wiedzę, udoskonalić wybrane elementy, weź udział w naszym kursie przygotowującym do egzaminu.

I wiele więcej

Zdobądź z nami potrzebne umiejętności i bez problemu zdaj egzamin!

Dużo materiału

Podręczniki, których używamy na zajęciach są bardzo obszerne i zawierają dużo materiału. Spośród wielu zadań, lektor modyfikuje lub wybiera takie, które są najbardziej odpowiednie.

Egzaminu próbnego

Dodatkowo uzupełniamy karty egzaminacyjne. Zaczynamy od egzaminu próbnego, aby określić potrzeby ucznia i zaplanować proces nauczania.

Skuteczne metody

Realizujemy plan stosując skuteczne metody i odpowiednie materiały, a pod koniec kursu przystępujemy do egzaminu próbnego z omówieniem wyników.

ósmoklasisty szkola jezywoka kurs

Kurs przygotowujący

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty dedykowany jest wszystkim uczniom przystępującym do egzaminu z języka angielskiego w tym roku oraz uczniom 7 klasy, którzy czują, że mają duże zaległości z materiałem. Uczymy w niewielkich grupach (8-10 osób). Nauczyciel na zajęciach stosuje różne sprawdzone metody nauczania bazując na doświadczeniu oraz wybranych materiałach.

Czego Cię nauczymy?

1

Wypracowanie umiejętności w zakresie rozumienia ze słuchu. Zarówno werbalnie, jak i niewerbalnie oraz interpretować to, co mówią inne osoby w dyskursie ustnym.

2

Rozwiązywanie zadań polegających na napisaniu krótkiego tekstu informacyjnego z elementami opisu, opowiadania, zaproszenia, wyrażania i uzasadniania opinii itp.

3

Rozwiązywanie zadań sprawdzających wiadomości i umiejętności w zakresie rozumienia tekstów pisanych oparte są na tekstach zamieszczonych w arkuszu egzaminacyjnym.

4

Rozwiązywanie zadań sprawdzających znajomość środków językowych (leksykalno-gramatycznych) opartych na pojedynczych zdaniach lub krótkich tekstach zamieszczonych w arkuszu egzaminacyjnym.

5

Nauka funkcji językowych oraz podobieństw i różnic w sposobie ich realizacji w języku polskim i obcym.

6

Wypracowanie umiejętności zarządzania czasem.

7

Zapoznanie ze strategiami egzaminacyjnymi.

8

Poznanie technik egzaminacyjnych, pomagających zrozumieć klucz odpowiedzi.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Zapisz Się Jeszcze I Skorzystaj 5%
Z Niższych Cen