Regresar

Półkolonie Językowe
z El Dorado

Podczas 5 dni półkolonii w języku angielskim dzieci osłuchują się z językiem obcym oraz wykorzystują umiejętności w naturalnej konwersacji.

Każdy turnus to połączenie nauki języka obcego w praktyce z ciekawym programem odkrywcy Explorera. Nauka języka odbywa się poprzez działanie i doświadczenie. Zajęcia w formie warsztatów to nauka poprzez eksperymenty, zagadki, zadania i misje, dzięki którym rozwijamy ciekawość poznawczą dzieci.

Nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza formą podnoszenia umiejętności językowych, a dzięki intensywności (do 8h dziennie) oraz małym grupom, w których prowadzone są zajęcia możemy osiągnąć rezultaty w krótkim czasie.
Zapraszamy na sprawdzone przez wymagających rodziców i uwielbiane przez dzieci Półkolonie Językowe z El Dorado!

I wiele więcej

Poczuj się jak za granicą bez wyjeżdżania z kraju!

Intensywnie i praktycznie

Częsty kontakt z językiem podczas półkolonii sprawia, że uczestnicy mogą poczuć się, jakby przebywali za granicą. Są zmotywowani do używania języka obcego, aby wykonywać zadania i komunikować się z nauczycielem. Taka praktyka pozwala na szybsze przełamywanie barier językowych i zwiększa pewność siebie w mówieniu.

Świat w zasięgu ręki

Dzięki obcojęzycznym lektorom na półkoloniach językowych, uczestnicy mają świat w zasięgu ręki. Poznają różne kultury i uczą się tolerancji wobec innych, co otwiera przed nimi nowe możliwości i pozwala na lepsze zrozumienie świata.

Współpraca

Podczas półkolonii językowych dzieci przebywają w grupach z dziećmi w różnym wieku, co daje im możliwość rozwijania umiejętności nawiązywania kontaktów i współpracy z innymi. Uczą się także radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz komunikowania z dziećmi o różnych potrzebach, co przyczynia się do rozwoju ich empatii i umiejętności społecznych.

Challenge

Komunikując się wyłącznie w języku obcym, pozwalamy dzieciom na wyjście ze strefy komfortu i stawianie czoła wyzwaniom. To doskonała okazja, aby przełamać lęki i ograniczenia, jednocześnie rozwijając charakter i umiejętności życiowe.

Aktywny wypoczynek

Półkolonie językowe to również doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, rozwijania pasji oraz poznawania lokalnych atrakcji w Oławie i Wrocławiu. Dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach, takich jak sport, taniec, muzyka czy sztuki plastyczne, a także mają możliwość zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Motywacja

 Dzieci są otoczone językiem obcym w różnych sytuacjach i kontekstach, co pozwala im przekonać się, że język jest narzędziem komunikacji.  Dodatkowo, gamifikacja i konkurencje, które są częścią programu, zwiększają zaangażowanie uczestników i motywują do swobodnego korzystania z języka obcego.

Program Językowy

Nauka języków i poznawanie kultury zawsze idzie w parze, dlatego wraz z poznawaniem struktur językowych pokazujemy dzieciom kulturę. Dzięki takiemu podejściu wasze dzieci mogą przeżywać wielokulturowość, która w przyszłości przeniesie się na otwartość nie tylko na inne narodowości, ale również większą tolerancję różnorodności wśród swoich kolegów i koleżanek.

Półkolonie Językowe

Każdego roku organizujemy półkolonie językowe, które stanowią jedną z naszych ulubionych form nauczania języków obcych. Dzieci mają codzienny, 8-godzinny kontakt z językiem przez 5 dni w tygodniu, ucząc się poprzez wykonywanie różnorodnych misji.

“Mission Holiday” to pięciodniowe półkolonie dla uczestników w wieku 6-12 lat, podczas których dzieci realizują zadania w formie podchodów i escape roomów. Za każde wykonane zadanie otrzymują wskazówki do kolejnych zadań. Aby zmotywować uczestników do nauki, przyznajemy im punkty, które na koniec mogą wymienić na atrakcyjne nagrody.

Każdy turnus półkolonii jest oparty na innej tematycznej misji. Dotychczas przeprowadziliśmy wiele różnych tematów, takich jak: Dziki Zachód, Avatar, Piraci, Zaginione Miasto, Operacja, i wiele innych. Dzięki temu, że każdy turnus jest inny, uczestnicy mogą zapisać się na wiele z nich i cieszyć się niezapomnianymi wakacjami pełnymi nauki i zabawy.

Podnieś się, by ruszyć

Proces jest prosty!

1

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje problemy lub potrzeby.

2

Zorganizuję najlepszą opcję dla Ciebie

Przygotujemy najlepszą alternatywę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

3

Rozpocznij nowe wyzwanie językowe

Pomożemy Ci w indywidualny sposób podczas całego procesu.

Dla kogo?

Dla wszystkich dzieci w wieku od 6 do 12 lat lubiących kreatywnie i aktywnie spędzać czas. Bardzo bogaty program półkolonii łączy ze sobą zajęcia artystyczne, plastyczne i rekreacyjno-sportowe z językiem angielskim.  Robimy eksperymenty, kręcimy filmy, tworzymy samodzielne prace. Nasz program jest odpowiedni zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, którzy są ciekawi świata i są gotowi przyjąć wyzwanie SURVIVALOWE – komunikowania się po angielsku bez znajomości języka na wysokim poziomie.
 
Nauka języków i poznawanie kultury zawsze idą w parze, dlatego wraz z poznawaniem struktur językowych pokazujemy dzieciom kulturę. Dzięki takiemu podejściu mogą one przeżywać wielokulturowość, która w przyszłości przeniesie się na otwartość nie tylko na inne narodowości, ale również większą tolerancję różnorodności wśród swoich kolegów i koleżanek.
 
Wasze dzieci nie mówią po angielsku? Mamy na to sposoby –potrafimy dogadać się ze wszystkimi!

Po trzecie, uczenie się angielskiego online daje możliwość kontaktu z nauczycielem lub innymi uczniami z całego świata, co umożliwia praktykowanie języka i poznawanie kultury innych krajów.

Wreszcie, nauka języka online może być tańsza niż tradycyjne kursy językowe, co czyni ją bardziej dostępną dla osób o różnym poziomie dochodów.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Las cookies nos permiten ofrecer nuestros servicios. Al utilizar nuestros servicios, aceptas el uso que hacemos de las cookies. Más información.