Regresar

Nasza metoda nauczania jest złożona z wielu…

Nie ma jednej idealnej metody. Mieszamy ze sobą kilka na raz (naturalna, TPR, Storytelling oraz inne nowe metody – bo jeśli chodzi o edukację, nie rozwijać się oznacza stać w miejscu).

Głównie bazujemy na nauce w sposób naturalny, czyli mówimy do słuchaczy tylko w języku obcym. Wydaje się niemożliwe? A jednak. Nauczyciele którzy uczą u nas przyjeżdżają z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szkolenie jak uczyć, bo nie wystarczy być native’em, żeby potrafić przekazać wiedzę. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego.

Zapisz się na kurs

Dołącz do ekipy SUPER KIDS. 

Zapraszamy na intensywne kursy dla najmłodszych. Kurs SUPER KIDS to zajęcia, które są dedykowane dla dzieci z zerówek i klas 1. Celem tych kursów jest zamiana nauki języka w dwujęzyczność. Zajęcia prowadzimy 4 razy w tygodniu po 30 min tylko po angielsku. Wiemy jak ważna jest wczesna edukacja językowa, dlatego stworzyliśmy tą wyjątkową ofertę.  

 

Las cookies nos permiten ofrecer nuestros servicios. Al utilizar nuestros servicios, aceptas el uso que hacemos de las cookies. Más información.