Back
Ucz się i wspieraj program

Udostępnianie

W El Dorado możliwość rozwoju stawiamy na pierwszym miejscu. Zależy nam, aby każdy miał równy dostęp do edukacji. Możliwość nauki języka, poznawania nowej kultury i ludzi to cenny przywilej. Chcielibyśmy aby każdy niezależnie od wieku, płci, pochodzenia… miał możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności.

W ramach Ucz się i wspieraj z El Dorado również Państwo mogą dołożyć swoją cegiełkę do pomocy potrzebującym biorąc udział w zajęciach Poetry and Reading Club. Cały przychód z zajęć zostanie przeznaczona na organizację zajęć dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Ucz się i wspieraj. 

I wiele więcej

Myślenie o innych

Bezpłatne lekcje języka polskiego

Zajęcia dla dorosłych oraz dzieci przybyłych do naszego miasta z Ukrainy. To szansa na bezpłatną naukę języka polskiego oraz poznanie polskiej kultury. Dzięki takim spotkaniom nowo przybyłe osoby mogą poznać nowych ludzi, język oraz kulturę, ale przede wszystkim oderwać myśli od smutnych wydarzeń. Podczas zajęć uczymy się podstawowych zwrotów, aby ułatwić komunikację, opowiadamy o kulturze i zwyczajach. Mamy nadzieję, że pozwoli to nieco zbliżyć kultury naszych krajów, a także zaaklimatyzować się Wam w naszym mieście.

Poetry and Reading Club

Zajęcia, podczas których bawimy się językiem, uczymy się jak swobodnie czytać teksty po angielsku i przełamać barierę językową. Zajęcia przewidziane są dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat. Podczas zajęć nie zabraknie nauki przez zabawę, kontekst, gierki słowne i ciekawe formy nauki czytania. A to wszystko po to, by nauka języka była bardziej przystępna, ciekawa i długofalowa. Przygotowaliśmy także propozycję dla rodziców, którzy chcą wspierać swoje dziecko w nauce języka. Dorośli mogą uczestniczyć w konwersacjach, poznać ciekawych ludzi i napić się pysznej kawy prosto z Kolumbii.

wsparcie społeczności

Kontynuuj po angielsku

Nasza szkoła oferuje kilka darmowych miejsc dla osób przybyłych z Ukrainy w grupach z języka angielskiego. Dzieci, które uczęszczały wcześniej na lekcje angielskiego będą mogły kontynuować naukę w El Dorado. Naszą współpracę rozpoczniemy od spotkania z metodykiem, który określi poziom i zaproponuje odpowiednią grupę. To szansa na poznanie nowych osób, dalsze kształcenie, ale także stanie się częścią społeczności. Dzieci, które dotychczas uczęszczały na zajęcia będą mogły poznać nową kulturę, ale przede wszystkim nauczyć się tolerancji. Dzięki temu, że podczas naszych zajęć mówimy jedynie w nauczanym języku, jest to bezpieczna przestrzeń, w której dziecko nie mówiące po polsku będzie czuło się swobodnie i nie będzie odczuwało dyskomfortu z powodu braku w języku.

Poparcie dla wielokulturowości

Współpraca ze społecznością

Stąd pomysł na projekt Ucz się i wspieraj. Są to charytatywne inicjatywy, które mają na celu niesienie pomocy. Od dłuższego czasu współpracujemy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie. Organizujemy cykliczne spotkania kulturowe dla ich podopiecznych. Obecnie ze względu na trudną sytuację za naszą wschodnią granicą część naszych działań skupia się także na pomocy osobom z Ukrainy. Organizujemy darmowe spotkania, które pomagają zaaklimatyzować się przybyłym do naszego miasta osobom. Przyjmujemy do grup dzieci, które chciałyby kontynuować naukę języka.

Podnieś się, by ruszyć

Proces jest prosty!

1

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swoje problemy lub potrzeby.

2

Zorganizuję najlepszą opcję dla Ciebie

Przygotujemy najlepszą alternatywę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

3

Rozpocznij nowe wyzwanie językowe

Pomożemy Ci w indywidualny sposób podczas całego procesu.

Ty pytasz, my odpowiadamy

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych przyszłych studentów.

Nie ma ustalonego czasu, różni się on w zależności od czasu, jaki masz do dyspozycji na zajęcia i częstotliwości ustalonej w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę poziom, jaki posiadasz.

W pierwszym kroku zawsze przygotowujemy test kwalifikacyjny, który pozwoli nam poznać Twoje umiejętności językowe i określić, na podstawie Twojego celu, średni czas osiągnięcia przez Ciebie pożądanego rezultatu.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia w języku ojczystym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kursy są najwyższej jakości.

  • W naszej szkole dobieramy formę i tryb nauczania tak by idealnie pasowała do potrzeb i możliwości naszych kursantów.
  • Uczą u nas osoby pochodzące z różnych części świata i zanim przystąpią do nauki przechodzą szereg szkoleń. Lektorzy nie mówią po polsku, dlatego uczniowie są niejako zmuszeni do używania języka obcego podczas zajęć.
  • Opracowaliśmy sprawdzoną metodę nauki języka obcego, złożoną z metody naturalnej, TPR, Storytelling oraz innych nowych metod.
  • Docieramy do dzieci, młodzieży i dorosłych!

Uczęszczając na jeden z naszych kursów indywidualnych zyskujesz bezpłatny dostęp do naszego SPEAKING CLUB’u!

Zalecamy zarezerwowanie kursu z 1 tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziesz miał wszystko przygotowane i będziesz mógł bez problemu uczyć się wybranego języka. Pełna miesięczna opłata musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem kursu.

Gotowy do startu?

Uzyskaj ofertę już teraz!

Zapisz Się Jeszcze I Skorzystaj 5%
Z Niższych Cen